Venovanie 2% z dane

Venujte svoje 2% z dane občianskemu združeniu Rodinné centrum KRTKO, ktoré bolo založené v roku 2006 s cieľom poskytovania kvalitnej celoročnej výchovno-vzdelávacej činnosti pre deti od 2 do 6 rokov so zameraním na správny životný štýl, pričom kladie dôraz na zážitkovú formu učenia a poznávania, záujmové, športové a jazykové krúžky, sprostredkovanie logopedických služieb, psychologického a  špeciálno-pedagogického poradenstva a diagnostiky, organizovanie kultúrnych a športových podujatí, výletov a táborov pre deti.

Snahou združenia je udržať vysokú kvalitu výchovno-vzdelávacieho procesu s dôrazom na bezpečnosť detí, podporiť rozvoj zručností a vedomostí detí predškolského veku, zabezpečiť kvalitný a a profesionálny personál, materiálne vybavenie a širokú ponuky aktivít pre deti a rodiny.

Zo získaných prostriedkov združenie plánuje napr. nákup preliezky so šmýkľavkou, tienidlo/altánok pri pieskovisku, doplnenie edukačných pomôcok a vybavenia, zabezpečiť školenia prvej pomoci pre každého zamestnanca, prenájom telocvične na organizáciu podujatí aj pre celé rodiny, zrekonštruovať priestory, či rozšíriť ponuku výletov a letných aktivít pre deti.

ĎAKUJEME!

Vyhlásenie o poukázaní 2 % daní - zamestnanci

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov za rok 2016

Dôležité termíny:
  • do 31. marca 2017 - Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (fyzické osoby), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami - Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania
  • do 30. apríla 2017 - Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane)


Popis krokov pre venovanie 2 % dane:

ZAMESTNANCI (pričom zamestnávateľ podáva ich daňové priznanie):

  1. Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
  2. Vyplňte predpripravené vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.
  3. Najneskôr do 30. apríla 2017 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska.

FYZICKÁ OSOBA, ktorá podáva daňové priznanie ako aj PRÁVNICKÁ OSOBA - údaje uvedie priamo v daňovom priznaní.

Viac na: http://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/

NÁZOV, SÍDLO, PRÁVNA FORMA, IČO/SID:
Rodinné centrum KRTKO, občianske združenie
Adresa: Dudova 2, 85102 Bratislava
IČO: 42127068
Právna forma: Občianske združenie
IBAN číslo účtu: SK8911000000002922881181 / kód banky: 1100 (Tatra banka, a.s.)

 

Filip v krajine zdravia

Tento detský vzdelávací projekt prináša zdravie všetkým deťom. Na Slovensko prichádza bábka Filip, ktorý za pomoci uja doktora i dobrých priateľov objavil Krajinu zdravia.

Cvičenie Zdravé nôžky

Celoročné fyzioterapeutické cvičenie „Zdravé nôžky“ podporuje správne držanie tela, je prevenciou a liečbou plochých nôh. Lepšia je prevencia ako liečba dôsledkov
miesto

Naša filozofia

"Zdravie nie je všetkým, ale bez zdravia je všetko ničím.“     Arthur Schopenhauer
Zdravý životný štýl, vzdelanie, zážitky, zábava a individuálny prístup.
Do našej škôlky sa chodí s úsmevom, pretože Vaše deti sú aj naše.