Referencie

Kvetoslava Kirchnerová, Bratislava-Rusovce (mamička) okt 2015
Úprimne odporúčam zveriť detičky do starostlivosti škôlky KRTKO. Môj syn prišiel do škôlky ako predškolák, nakoľko sme sa do Bratislavy prisťahovali. Do kolektívu detí, ktoré sa už poznali. Napriek tomu bola adaptácia rýchla, perfektne zvládnutá, komunikovaná tak môjmu synovi, ako aj mne. Oceňujem dôkladnú predškolskú prípravu podávanú hravou a nenútenou formou, ako aj prípravu na nové prostredie školy. Aj vďaka nej sme plynulo prešli do prvého ročníka, s radosťou, sebavedomím a veľkými očakávaniami. Som vďačná za empatický prístup učiteliek a pani riaditeľky, ktoré sa vždy o môjho syna zaujímali komplexne a s nadštandardnou starostlivosťou. Toto si dovolím tvrdiť, nakoľko sme kvôli sťahovaniu navštevovali viaceré predškolské zariadenia, prípadne zo skúseností pri mojej staršej dcérke.

Monika (maminka) okt 2013
Do škôlky KRTKO chodil náš školák Jurko a v tejto tradícii pokračuje aj mladší Tomáško.

Obidvaja chlapci začali chodiť do Krtka ako dvojroční, Jurko teda strávil v škôlke štyri roky. Za ten čas z neho vyrástol veľký školák, ktorý bez problémov zvládol prechod z bezstarostného detstva do prvej triedy. Asi najdôležitejšia pre mňa bola jeho spokojnosť, za celú dobu v škôlke som od neho ani raz nepočula, že sa mu nechce, že chce ostať doma, že sa mu v škôlke niečo nepáči. Vždy sa veľmi tešil na aktivity, ktoré pre deti škôlka pripravila, či to bolo korčuľovanie, plávanie, tenis, alebo angličtina s native speakrami. Musím poďakovať pani učiteľkám, ktoré sa ako druhé mamy starajú o naše ratolesti, keď treba, tak pofúkajú, inokedy pokarhajú. Veď deti tam neraz trávia viac času, ako so svojimi rodičmi.

Veľmi si cením čas, ktorý venuje organizačný tím Krtka na prípravu akcií detí s rodičmi a starými rodičmi. Už teraz sa tešíme na októbrovú šarkaniádu, Vianočnú besiedku. Vtedy vidíme, akí sú naši drobci šikovní a akí pokrok dokázali urobiť pod vašim vedením.

Tomáško je ešte len na začiatku, ale už teraz môžem povedať, že do škôlky chodí s radosťou. Celému Krtkovi, všetkým, ktorí sa na existencii škôlky podieľajú, patrí jedno veľké ďakujem.

Škôlke KRTKO prajem ešte veľa ďalších úspechov, kreatívnych nápadov, veľa elánu na ich realizáciu a najmä trpezlivosť pri výchove našich najmenších.

Viera (mamička) sept 2015
S Vašou škôlkou sme veľmi spokojní a pre našu mladšiu dcéru určite zarezervujte o 2 roky miesto :)

Ľubomíra (mamička) sept 2015
So škôlkou sme veľmi spokojní a našim známym vrelo odporúčame Vaše zariadenie :)

Ema (mamička) jún 2014
Vaša škôlka sa nám úprimne veľmi páči a sme s ňou my aj náš syn veľmi spokojní

Stanislav (otecko) jún 2014
Ďakujeme veľmi, boli sme s Vašou škôlkou veľmi spokojní a budeme dávať ďalej len tie najlepšie referencie

Viera (mamička) október 2013
S materskou škôlkou KRTKO mám iba pozitívne skúsenosti. Nie len v porovnaní so štátnou škôlkou ale aj s inými súkromnými skôlkami ponúka vysoko nadštandardné služby. Ústretovosť, ľudskosť, individuálny prístup, vysoko kvalifikovaný personál, pekné prostredie, rôznorodé aktivity a perfektná predškolská príprava.

Staršia dcéra sem chodila 3 roky a s nástupom do školy nemáme absolútne žiadny problém. Na škôlku a pani učiteľky z KRTKA veľmi rada a často spomína.

Mladšiu dcéru sme sa po mesiacoch trápenia sa v štátnej škôlke rozhodli takisto umiestniť sem a jej problémy zo dňa na deň zmizli.

Do KRTKA sa kazdý deň teší, pani učiteľku má veľmi rada, poobede nechce isť domov, je tam šťastná a spokojná. Myslím, že toto hovorí za všetko. Držím palce!

 

Filip v krajine zdravia

Tento detský vzdelávací projekt prináša zdravie všetkým deťom. Na Slovensko prichádza bábka Filip, ktorý za pomoci uja doktora i dobrých priateľov objavil Krajinu zdravia.

Cvičenie Zdravé nôžky

Celoročné fyzioterapeutické cvičenie „Zdravé nôžky“ podporuje správne držanie tela, je prevenciou a liečbou plochých nôh. Lepšia je prevencia ako liečba dôsledkov
miesto

Naša filozofia

"Zdravie nie je všetkým, ale bez zdravia je všetko ničím.“     Arthur Schopenhauer
Zdravý životný štýl, vzdelanie, zážitky, zábava a individuálny prístup.
Do našej škôlky sa chodí s úsmevom, pretože Vaše deti sú aj naše.